Vasco Translator V4

Vasco Translator V4

1

Miesto

Vasco Translator V4

Hodnotenie

9.9/10

  • zákaznícky servis dostupný vo viacerých jazykoch. Veľká obrazovka, všetko je dobre viditeľné. 108 jazykov vo funkcii prekladača fotografií a bezplatný doživotný internet bez dodatočných nákladov.

  • žiadny konektor pre slúchadlá. Môžeme použiť iba Bluetooth slúchadlá, čo môže byť problematické.

Toto je absolútna senzácia na trhu s elektronickými prekladačmi. Má všetky špičkové funkcie Vasco Translator M3 a ďalšie. Okrem prekladu hlasových, fotografických a skupinových rozhovorov môžete prekladať aj jednotlivé slová, krátke vety a frázy. Dostávame aj viac jazykov. Tento automatický prekladač obsahuje niektoré funkcie, ktoré vám pomôžu počas cestovania. Vasco je odolný voči nárazom, prachu a striekajúcej vode a je vybavený ergonomickou 5-palcovou obrazovkou.

Pozrime sa, čo ešte môžete robiť s Vasco Translator V4:

  • Preklad hlasu v reálnom čase. K dispozícii máte 76 jazykov, čo znamená, že rozumiete veľkej väčšine svetovej populácie. Všetko funguje hladko, vďaka čomu je konverzácia prirodzená. Pri cestách do zahraničia je to nevyhnutnosť.
  • Preklad fotografií. Veľmi intuitívna funkcia, ktorá automaticky rozpozná jazyk na fotke, ktorú ste nasnímali. Prekladá 108 jazykov, čo je viac ako Vasco Translator M3. Je to užitočné najmä pri preklade menu zahraničných reštaurácií, novín a varovných nápisov.
  • Preklad textu. Pomocou tejto funkcie budete okamžite prekladať jednotlivé slová, krátke vety a frázy. Táto funkcia zahŕňa 90 jazykov! Je to užitočné najmä vtedy, keď vidíme neznáme slová na budovách, informačných tabuliach alebo na letisku.
  • Preklad skupinového chatu (MultiTalk). Tu môžete vytvárať a prekladať skupinové rozhovory a pozvať až 100 účastníkov. Je to užitočné najmä vtedy, keď sa chceme rozprávať s ľuďmi z rôznych krajín, napr. pri práci v zahraničí.
  • Doživotný bezplatný internet na preklady. Pravdepodobne nie je potrebné vysvetľovať, prečo je táto funkcia taká užitočná. V súčasnosti každá aplikácia alebo prekladateľské zariadenie vyžaduje na fungovanie prístup na internet. Ak sa chcete pripojiť k internetu v zahraničí, pravdepodobne budete musieť použiť svoje vlastné dáta (čo môže byť drahé kvôli roamingovým nákladom) alebo behať a hľadať hotspot Wi-Fi. A zatiaľ čo väčšina výrobcov ponúka iba obmedzený prístup na internet, tento prekladač hovoreného slova od Vasco Electronics vám poskytuje internet bez akýchkoľvek obmedzení a dodatočných nákladov.

Stojí za zmienku, že automatický prekladač Vasco podporuje 10 najlepších prekladových motorov na svete. To znamená, že preklady sú mimoriadne presné a kvalitné. Pridajte k tomu ich rýchlosť a môžete si byť istí, že konverzácia bude vyzerať prirodzene. Nehovoriac o tom, že sa vyhnete nedorozumeniam.

Prekladové aplikácie, ktoré si môžete stiahnuť do telefónu, majú iba 1 prekladový motor. Takže všetky jazykové páry sú preložené pomocou tohto 1 systému. Prekladač hovoreného slova Vasco si na druhej strane vyberie ten jeden prekladový motor (z 10), ktorý poskytne najlepšie výsledky pre daný jazykový pár.

Poďme sa teraz baviť o dizajne. Je elegantný, moderný a pohodlný prístroj. Automatický prekladač Vasco je dostupný aj v 5 rôznych farbách, aby ste si mohli vybrať tú, ktorá vám najviac vyhovuje. Navyše môžete použiť digitálne tlačidlá na obrazovke alebo sa rozhodnúť ovládať prekladač pomocou fyzických tlačidiel, ktoré sú na bočnej strane zariadenia.

Batéria je veľmi silná. Pri priemernom používaní vydrží 4 až 5 dní. Môžeme odísť z hotela a byť si istí, že sa tento univerzálny prekladač nevybije po hodine používania. Smartfóny na druhej strane používajú iné aplikácie, ktoré často fungujú na pozadí, takže si nikdy nie sme istí, ako dlho batéria vydrží.

Univerzálny prekladač Vasco je momentálne najlepším zariadením svojho druhu na trhu.

Logo

Copyright © 2024 rebricek-prekladacov.sk