Vasco Translator M3

Vasco Translator M3

2

Miesto

Vasco Translator M3

Hodnotenie

9.8/10

  • bezplatný, doživotný a neobmedzený internet, vysoká rýchlosť a presnosť prekladov, moderný dizajn, extra a jedinečné aplikácie, jednoduchosť použitia.

  • ak by batéria vydržala mesiac, bolo by to perfektný(toto slovo nepoužívame len tak!) a kompletný prístroj na prekladanie.

Tento prekladač slov prekonal všetku konkurenciu. Má všetky vlastnosti plynulého prekladu reči a balík skvelých funkcií, ktoré inde nenájdete (aspoň nie všetky naraz).

Prekladač cudzích slov Vasco Translator M3 je dodávaný so zabudovanou SIM kartou, ktorá umožňuje neobmedzený a doživotný prístup na internet v takmer 200 krajinách. Inými slovami, nikdy nebude generovať žiadne ďalšie náklady, pretože funguje prakticky kdekoľvek na svete a nevyžaduje žiadne dobíjanie kreditu ani paušály.

A teraz bonusové vlastnosti:

  • Prekladač fotografií funguje veľmi hladko a sám rozpozná zdrojový jazyk!
  • Prekladač telefonických hovorov, ktorý je celkom zrozumiteľný, je absolútne jedinečnou funkciou na trhu, ktorá nie je k dispozícii v žiadnom inom prístroji v zozname. Môžete zavolať obchodnému partnerovi, povedzme v Číne, alebo príbuznému v Európe, a obaja môžete plynulo telefonovať, každý z vás hovorí svojím jazykom!
  • Skupinový a konferenčný prekladač s názvom MultiTalk. Môže spojiť aj stovku ľudí hovoriacich niekoľkými rôznymi jazykmi, aby sa mohli aktívne zúčastňovať na rovnakom stretnutí alebo konverzácii.
  • Aplikácia na učenie jazykov, zábavný a šikovný doplnok k zariadeniu, ktoré pomáha pri komunikácii.

Tento prekladač cudzích slov reči sa spolieha na to, že používa 10 najlepších prekladových jednotiek alebo prekladových vyhľadávačov na svete, aby zabezpečil, že vaše preklady budú mať najvyššiu dostupnú kvalitu a vaša konverzácia bude plynulá. Rozhovor znie veľmi prirodzene aj vďaka výslovnosti podobnej rodnej reči, ktorá je k dispozícii pre takmer všetky podporované jazyky.

Príjemne nás prekvapil aj moderný dizajn tohto prekladača slov. K dispozícii je v 6 farbách, zariadenie je elegantné a trúfame si povedať, že štýlové. Samozrejme v porovnaní s akýmkoľvek iným prístrojom na tomto zozname. Vasco Translator M3 vyzerá, akoby vyšiel priamo z budúcnosti. Napriek tomu je veľmi jednoduché sa v ňom orientovať, perfektne padne do každej ruky a pohodlne do každého vrecka. Vo vnútri má výkonnú batériu nabíjanú moderným adaptérom typu C s výdržou až 180 hodín.

Logo

Copyright © 2024 rebricek-prekladacov.sk