Pocketalk S

Pocketalk S

4

Miesto

Pocketalk S

Hodnotenie

8.7/10

  • foto prekladač, pekný dizajn a malá veľkosť prístroja.

  • príliš zložitý a užívateľsky neprívetivý spôsob konverzačného módu, výrobca nezmieňuje percento presnosti prekladu, čo vyzerá podozrivo (najmä keď konkurencia sa s hrdosťou pýši číslami). Rovnako chýba informácia o počte prekladových vyhľadávačov.

A handy translation device, just enough for less demanding users. It covers over 70 languages, and the SIM card allows for 2 years of translating in most of the world’s countries. One of the few devices in the ranking with a photo translation option.

Dve zariadenia Pocketalk skončili v hodnotení hneď vedľa seba, pretože medzi nimi nie je veľa rozdielov. Stále sa nám model „S“ páčil o niečo viac najmä kvôli možnosti prekladu fotografií, ktorá vždy predstavuje skvelý doplnok každého elektronického prekladača. To, čo nás trochu trápi, je príliš komplikovaný spôsob prepínania medzi jazykmi počas konverzácie - jedno tlačidlo v strede neznamená, že stačí stlačiť iba jedno tlačidlo. Vlastne skôr naopak. Skôr ako začne zahraničný priateľ rozprávať, musíte stlačiť malú šípku na obrazovke a až potom veľké tlačidlo v strede. Áno, aj nám to pripadá čudné …

Je to slušné zariadenie umožňujúce preklady medzi ľubovoľnými dvomi jazykmi z celkového počtu 74, ktoré podporuje. Kvalita prekladu je uspokojivá, ale výrobca nikdy nezmieňuje, koľko prekladových vyhľadávačov používa a aké presné sú preklady. Z toho, čo sme testovali, sme nemali väčšie problémy s komunikáciou, aj keď preklady neboli úplne bezchybné.

Šikovný prekladací prístroj postačí pre menej náročných používateľov. Zahŕňa viac ako 70 jazykov a SIM karta umožňuje dva roky prekladu vo väčšine krajín sveta. Jedno z mála zariadení v rebríčku s možnosťou prekladu fotografií.

Logo

Copyright © 2024 rebricek-prekladacov.sk