Langogo Genesis

Langogo Genesis

8

Miesto

Langogo Genesis

Hodnotenie

6.5/10

  • počet jazykov.

  • žiadna SIM karta v balení, žiadna skúšobná doba na internet, nízka výdrž batérie.

Ak chceme začať pozitívne, toto zariadenie podporuje viac ako 100 (väčšinou ázijských) jazykov. Čo nás určite prekvapilo bolo, že umožňuje zdieľanie prekladov, čo je funkcia, ktorá je inak k dispozícii iba u oveľa pokročilejších prekladačov ako Langogo. Berieme to ako nádejné znamenie, že výrobca bude do tohto zariadenia investovať a vyvíjať ho ďalej - určite budeme sledovať ďalšie verzie!

Na druhej strane je tento produkt jednoznačne zameraný skôr na miestneho ázijského zákazníka ako na Európu alebo Ameriku. Menu je k dispozícii v širokej škále ázijských jazykov a iba v niekoľkých ďalších (angličtina, španielčina, francúzština, nemčina). Ak môžeme poradiť výrobcovi, odporúčame pridať menu, zákaznícky servis a návod vo viacerých európskych jazykoch. Tento prístroj má najkratšiu výdrž batérie zo všetkých, ktoré sú uvedené v tomto zozname. Sotva dosť na deň strávený prehliadkou mesta v zahraničí, takže opúšťate hotelovú izbu na svoje vlastné riziko!

A v neposlednom rade najväčší problém zo všetkých - uhádli ste, pripojenie! Ako má byť prekladač funkčný, pokiaľ nie je dodaný so SIM kartou? Môžete si ju zaobstarať sami alebo si ju kúpiť od výrobcu zariadenia. SIM karta Langogo bude fungovať v 72 krajinách za cenu približne 4$ (3,58 €) mesačne, ale neponúka bezplatné skúšobné obdobie. Inými slovami, aj keď sa chcete pokúsiť zistiť, či zariadenie skutočne funguje podľa vašich predstáv, musíte investovať do SIM karty, čo vám môže spôsobiť neočakávané náklady pri cestovaní do vzdialených destinácií.

Logo

Copyright © 2024 rebricek-prekladacov.sk