Jarvisen

Jarvisen

3

Miesto

Jarvisen

Hodnotenie

9.3/10

  • specjalistyczne słownictwo, szybkość.

  • bardzo wysoka cena wyjściowa, konieczność odnawiania dostępu do internetu, działa tylko w połowie krajów świata.

Stále 3. miesto ako v predchádzajúci model - čo je dobré aj … menej dobré. Jarvisen zostáva solídnou a bezpečnou voľbou najmä pre tých, ktorí pracujú v zdravotníctve, IT, právnom a finančnom sektore, ale .. oproti minulému roku sa príliš nezlepšil, zatiaľ čo konkurenti podnikli odvážnejšie kroky vpred.

Výdrž batérie je značná a v pohotovostnom režime vydrží až 17 dní (čo znamená, že nič neprekladáte, tak aký zmysel má tento údaj?). Keď je zapnutý a pripojený k internetu, vydrží podľa typu pripojenia 6 - 10 dní. Výrobca požaduje vysokú presnosť prekladu, čo je v skutočnosti ťažké dosiahnuť, pretože zariadenie sa spolieha iba na 1 prekladový modul pre akýkoľvek jazykový pár.

Rovnako ako väčšina tu uvedených zariadení prichádza aj so SIM kartou a bezplatné pripojenie na internet trvá dva roky. Potom, aby mohol užívateľ prekladač ďalej používať, je potrebné obnoviť dátový balík (ceny v rozmedzí od 49,99 $ do 139 $). Jarvisen pracuje v najobľúbenejších alebo najnavštevovanejších krajinách sveta, takže priemernému dovolenkárovi, ktorý hľadá komunikačnú pomôcku v zahraničí, by mal bez problémov stačiť.

Logo

Copyright © 2024 rebricek-prekladacov.sk